Václav Pavlík
Konvalinky s vázou
Id: 165305
olej/karton, rozměr 62 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, štítky na zadní straně
zobrazeno: 1500x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 900 Kč