Václav Pavlík
Kytice
Id: 31617
olej/karton, rozměr 45,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2112x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 808 Kč