Václav Pavlík
Kytice
Id: 115808
olej/karton/překližka, rozměr 77,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1823x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč