Václav Pavlík
Kytice ve váze
Id: 840
olej/plátno, rozměr plátna 67 x 55 cm, signováno vpravo nahoře V. Pavlík, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3953x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 600 Kč