Václav Pavlík
Na Gardském jezeře
Id: 1365
pastel/karton, rozměr malby 46,5 x 60 cm, signováno vlevo dole VPavlík, datováno 1927, popis, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2375x
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 500 Kč