Václav Rabas
Podvečerní procházka
Id: 439403
olej/karton, rozměr 48 x 72 cm, neznačeno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti napsané PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem (viz foto)
zobrazeno: 1368x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč