Václav Rabas
Podzim na vsi
Id: 326702
olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 17866x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 50