Václav Rabas
Podzimní alej
Id: 161602
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobně poškozený rám
zobrazeno: 2807x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč