Václav Rabas
Polní cesta
Id: 256805
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu, na zadní straně původní štítky
zobrazeno: 2791x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 65