Václav Rabas
Vydra
Id: 379101
olej/pláltno, rozměr 93 x 109 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1493x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
53 000 Kč