Václav Radimský
Krajina s Kunětickou horou na horizontu
Id: 157818
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, 30. léta 20. století, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 6291x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
320 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 54