Václav Radimský
Labská tůň
Id: 361604
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, v minulosti drobně poškozené rohy obrazu, oděrky na rámu
zobrazeno: 4352x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
453 000 Kč
Příhozy: 107