Václav Radimský
Labská tůň
Id: 376502
olej/karton, rozměr 56 x 83 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní autorovo razítko, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 9096x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
155 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 54