Václav Radimský
Labská tůň
Id: 467908
olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1927x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
90 201 Kč
Příhozy: 58