Václav Radimský
Labské rameno
Id: 280901
olej/karton, rozměr 71 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 9163x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
310 000 Kč