Václav Radimský
Letní den
Id: 386803
olej/karton, rozměr 46,5 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelné pozůstalostní razítko, rámováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3453x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
465 500 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 136