Václav Radimský
Letní tůň
Id: 1618
olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 9232x
Vyvolávací cena:
49 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 75