Václav Radimský
Loďky na říčce
Id: 477101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 56,6 x 73 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně štítek s potvrzením pravosti Obrazárna Alexandr Jelínek, Praha 1942, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 8623x
Vyvolávací cena:
95 000 Kč
491 000 Kč
Příhozy: 80