Václav Radimský
Louky v květu
Id: 261101
olej/karton, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek a razítko Českého svazu výtvarných umělců, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 5746x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
235 001 Kč