Václav Radimský
Most u Opatovic
Id: 185032
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 54 cm, signováno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1726x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč