Václav Radimský
Most v Opatovicích
Id: 534019
akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 41 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, chráněno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 172x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
2024,12-1,03,20,17,00
minimální příhoz 500 Kč