Václav Radimský
Na Seině
Id: 165508
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 11930x
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
870 000 Kč
Příhozy: 105