Václav Radimský
Nad řekou
Id: 413304
olej/karton, rozměr 59 x 93,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr.Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 17345x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
630 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 97