Václav Radimský
Polabská krajina
Id: 240507
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, malba rentoilována, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
zobrazeno: 11022x
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 52