Václav Radimský
Říční zrcadlení
Id: 504701
olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7484x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
151 000 Kč
Příhozy: 58