Václav Radimský
Rozkvetlé stromy
Id: 331201
olej/plátno, rozměr 38,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o obraz z francouzského období před rokem 1900, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 17254x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
309 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 104