Václav Radimský
Slepé rameno
Id: 500506
olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, jedná se o menší variantu díla Na Labi, publikovaného v autorově monografii pod č. 295, na str. 257
zobrazeno: 6098x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 77