Václav Radimský
U vody
Id: 416704
olej/karton, rozměr 66 x 79 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 12653x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
445 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 98