Václav Radimský
Vrby nad tůní
Id: 369401
olej/karton/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 4267x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
235 000 Kč