Václav Radimský
Zákoutí na Labi
Id: 204401
olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 14794x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
225 000 Kč