Václav Rožánek
Stůl
Id: 211709
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 34 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek
zobrazeno: 1653x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
9 500 Kč