Václav Rožánek
Zelená hlava
Id: 138901
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1879x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
19.7.2018, 20:27:00
9.7.2018 | 7:24 | 4 000 Kč |