Václav Rožánek
Zimní krajina
Id: 197801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2078x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč