Václav Sivko
Bez názvu
Id: 793
kombinovaná technika/papír, rozměr 31,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole V. Sivko, datováno 64, věnování, č. 1/1, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2105x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 950 Kč