Václav Sivko
Karlův most
Id: 161201
olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
zobrazeno: 2069x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 600 Kč