Václav Sivko
Korunovaná hlava
Id: 1049
litografie č. 3/25, rozměr 49,5 x 39 cm, signováno uprostřed dole V. Sivko, datováno 65, věnování, z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2071x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
5.6.2014, 21:55:00
3.6.2014 | 21:23 | 1 000 Kč |