Václav Sivko
Krejčovská panna
Id: 154301
kombinovaná technika/papír, rozměr oválu cca 29,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
zobrazeno: 1879x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 099 Kč