Václav Sivko
Strom
Id: 969
lept/papír, rozměr 23,5 x 29 cm, signováno vpravo dole V. Sivko tužkou, datováno 45, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění
zobrazeno: 2925x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2.6.2014, 21:30:00
2.6.2014 | 20:03 | 1 000 Kč |