Václav Souček
Potštejn
Id: 133308
olej/plátno, rozměr 66 x 79 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 5557x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč