Václav Soušek
Toulon
Id: 43406
olej/plátno, rozměr 19,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2692x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 100 Kč