Abstrakce
Id: 368201
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4900x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
39 700 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 74