Akt
Id: 77103
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2600x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč