Akt
Id: 84304
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2096x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 200 Kč