Akt III.
Id: 217909
kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 40,7 x 29,2 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2754x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 500 Kč
Příhozy: 54