Akt stojící ženy
Id: 372501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 5876x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
185 000 Kč
Účastníci: 31
Příhozy: 101