Autoportrét
Id: 342007
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1342x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55