Autoportrét
Id: 128801
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 33 x 24, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1730x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč