Baletka
Id: 344305
ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2046x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 48