Čekající dívka
Id: 312604
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1505x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 555 Kč