Čtyři jablka a jedna hruška
Id: 401302
olej/karton, rozměr 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis a osobní dopis původnímu majiteli, uvedeno v soupisu díla Václava Špály na str. 145, pod č. 1724
zobrazeno: 18458x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
340 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 92